Author

admin

admin has 3 articles published.

Shokuese: Genta Ismajli flet pas videos qe i doli duke e bërë me Noizyn, ajo thotë se e bëra me të përshkak se ai gjithmon më ka…

in Show Bizz by

Shokuese: Genta Ismajli flet pas videos qe i doli duke e bërë me Noizyn, ajo thotë se e bëra me të përshkak se ai gjithmon më ka…Dihet qe Genta Ismajli kishte shume lidhje dashurie me shumë reper të tjerë. Duke perfshir këtu Getin, Noyzin e shumë të tjerë. Një kohë të gjatë flitej për një skandal video mes Noizyt dhe Gentës, dhe ajo nuk ka folur ndonjëher në media për këtë temë. Por ajo tani në një intervist ka treguar gjithçka për këtë video, ajo thotë se e bëra me noizyn vetëm për një arsye, sepse ai gjithmon më ka…e pra.

JEHONA DRESHAJ ME PROFESION TË RI

in Show Bizz by

Jehona Dreshaj, bukuroshja që jetonë dhe vepron në Shtete e Bashkuara të Amerikës (SHBA), herë pas here na paraqitet si modele me foto të realizuara mirë dhe me mjaftë delikatesë. Ajo e mbanë të azhuruar profilin e sajë me foto të cilat i realizon gjatë udhtimeve, ndejave me shoqëri ku shfaqë linjat super seksi të saja. Së fundmi ajo u paraqit me një foto, ku kishte veshur një sako të zezë dhe një dekolte mjaft të hapur ku vihej në pahë gjoksi bombastik.

Posti shoqërohet me një koment me mjaft pikëpyetje “Diplomatic Immunity” që në gjuhën Shqipe i bie “Imunitet Diplomatik”

A ja ka filluar Jehona ta ushtroj profesionin e Diplomates, cilin shtet e përfaqëson, apo është vetëm shaka nga ana e sajë, mbetet ta shofim në ditët në vijim.

 

 

 

 

Albana Osmani aktore te ‘Egjeli’

in Show Bizz by

Albana Osmani është një nga prezantueset më të komentuara dhe me të dashura për publikun.
Ajo momentalisht i është përkushtuar kauzës së saj “Ti je një lulediell”, që po synon grumbullimin e fondeve përmes bluzave në ndihmë të fëmijëve të sëmurë nga Kosova dhe Shqipëria.Së fundmi Albanën e kemi parë tek episodi i fundit i serialit komik “Egjeli”. Vet prezantuesja ka postuar një pjesë të rolit të saj në llogarinë e saj Instagram.

Go to Top